Ловци „Мотајице“ изборили наступ у Купу Републике Српске

PEHARI LOVCI
Aug 21 2019

Двије екипе дервентског Ловачког удружења „Мотајица“ и екипе ловачких удружења „Срндаћ“ из Станара и „Вучјак“ из Брода избориле су у екипној конкуренцији наступ у Купу Републике Српске у гађању летећих мета.

Квалификације за Куп за добојску регију су одржане у недјељу (18.8.) на Бабином брду. Учествовало је 13 екипа.

Осим у екипној конкуренцији  пласман је остварен и у појединачној.Прво и друго мјесто припало је члановима Ловачког удружења „Срндаћ“ из Станара Стефану Шкорићу и Цвјетку Бјеличићу док је трећи био Јово Јосиповић из удружења „Вучјак“ из Брода.

Побједници  и у екипној и појединачној конкуренцији  ће учествовати на републичком такмичењу које ће бити  одржано средином септембра у Бијељини.

Град Дервента
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.