Под надзором 451.лице

Mar 22 2020

У извјештају Дома здравља о хигијенско-епидемиолошкој ситуацији на подручју општине стоји:
„На дан 22.03.2020. у 7 часова на подручју Општине Дервента под надзором је укупно 451. лице.
Једна особа је обољела од ЦОВИД-19. Опште стање пацијента је добро и налази се у кућној изолацији.
Четрнаест лица је у стриктној изолацији.
Током претходна 24 часа под надзор је стављено 40 лица,12 из Аустрије, 8 из Словеније, 6 из Хрватске, 5 из Србије,5 из Њемачке, 2 из Мађарске и по један из Шведске и Катара.
Током дана планирана је дезинфекција у просторијама Центра за културу, зграде Општине, Поште, Полицијске станице.

Град Дервента
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.