Одата почаст погинулим борцима из Горњег Детлака

g detlak
Jun 28 2021

За 36 мјештана Горњег Детлака ,који су животе изгубили у Одбрамбено-отаџбинском рату, јуче је служен парастос и одата почаст .Њихова жртва ће се вјечно памтити, поручено је са парастоса .

Вијенце на спомен обиљежје које је подигнуто у част страдалих Детловчана положили су чланови породица погинулих, градоначелник Милорад Симић, делегације Градске борачке орагнизације  и Организације породица заробљених и погинулих бораца и несталих цивила  те политичких партија СНСД, СДС и Уједињена Српска.

Град Дервента
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.