Екипа ОШ „Никола Тесла“ стекла право учешћа на државном такмичењу

DSC_0046
Nov 30 2018

Екипа  ОШ„Никола Тесла“ у саставу  Анђела Лукић, Индиана Косијер и Ивана Станић освојиле су друго мјесто на 18. Републичком квиз такмичењу покрета Црвеног крста  које је одржано на Палама и тако стекле право учешћа на државном такмичењу. На такмичењу су  учествовале екипе које су побједници школских, општинских и регионалних такмичења, њих укупно девет. Поред екипе Дервенте  учествовале су и екипе из Бањалуке, Костајнице, Мркоњић Града, Шамца, Зворника,Источне Илиџе, Новог Горажда и  Берковића.

Жири у саставу Петра Божић, Верица Тегелтија  и Ангелина Бејатовић  најбољом екипом је прогласио екипу ОО ЦК Источна Илиџа из ОШ „Петар Петровић Његош“ док је треће мјесто припало екипи ГОЦК Зворник-ОШ“Петар Кочић“ из Козлука. Ове три екипе су се пласирале на државно првенство,а побједничка екипа је награђена и десетодневним љетовањем у Бечићима.

Град Дервента
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.