Čestitka načelnika opštine

Jan
03 2020
Građanima pravoslavne vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika Božića, sa željom da ovaj praznik proslave u miru, sreći i blagostanju.
MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI!
NAČELNIK OPŠTINE
Milorad Simić