Мото-крос трка окупила 40 возача из региона

May 18 2025

У Дервенти су данас отворене седме мото-крос трке на којима учествује 40 возача у неколико категорија из Републике Српске, Федерације БиХ, Хрватске и Србије.

Мирослав Мирон Милојевић, предсједник Мото-клуба „Мирон мото“, који је домаћин трке, рекао је да су се трудили да све буде у најбољем реду.

„Ова стаза у оваквом нагибу јако је тешка у односу на друге, али возачи већ знају каква је стаза, јер већина их је већ била овдје. Реакција свих учесника је позитивна“, рекао је Милојевић.

Он је захвалио Градској управи и градоначелнику Игору Жунићу на подршци у организацији трке.

„И данас имамо прилику да окупимо знатан број возача и сигуран сам да ће на овој захтјевној стази бити фантастичне вожње“, рекао је Жунић.

Члан Мото-клуба „Танаско Рајић“ из Чачка Вук Сјајић имао је само ријечи хвале за домаћина трке.

„Стаза је супер, овдје сам можда трећи-четврти пут. Организација је добра и домаћини“, рекао је Сјајић, који је 2023. године био национални првак Србије у класи МX 85.

Град Дервента
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.