19,30:  II група: IV – II= ЦРНЧА       - ПОЈЕЗНА=3:1
20,05:  ревијална утакмица ШФ Текстилац Дервента
20,30: II група: V – IV=   ЛУГ - ЦРНЧА=6:5
21,05: I група: I – III=ДОЊА ЛУПЉАНИЦА- ЧАРДАК=3:5
21,40: II група: V – II=  ЛУГ - ПОЈЕЗНА=2:4
Станишић 2 – Вујичић 3, Пећић

ПОНЕДЕЉАК  04.07.

ФИНАЛЕ
20,45: ЧАРДАК – ЦРНЧА =

На 7. Турниру мјесних заједница општине Дервента, поново је било доста узбуђења. Наступило је 5 екипа које су биле распоређене у двије полуфиналне групе. У групи И одлучивао је меч између Чардака и Доње Лупљанице, а иако је на полувремену Лупљаница водила са 3:1, у другом полувремену је изгубила ритам. Прво су играчи Чардака са два гола изједначили резултат, да би пред сами крај меча повели, а и са звуком сирене постигли пети гол. У другој групи су се нашле три екипе а мјеста у финалу је било само за једну. Појезна је у првом сусрету играла против Црнче и након одличног и доста изједначеног  сусрета, само десет секунди прије краја Црнча је постигла гол за 2:1, а након изведеног ударца са центра и покушаја Појезне с играчем умјесто голмана, у посљедњим секундама Црнча даје и трећи гол. У другом сусрету састали су се Црнча и Луг, и у току утакмице Црнча је сигурном игром дошла до три гола предности, да би на самом крају првог дијела са три гола Луг дошао до изједначења. У другом дијелу играо се гол за голом , да би пред крај сусрета Станишић својим другим голом донио минималну побједу екипи Луга. У трећем сусрету су се састали Луг и Појезна, а Лугу је био потребан неријешен резултат, Појезни побједа од четири гола разлике, а Црнчи је за пролаз одговарала само побједа Појезне од један до три гола разлике. Од самог почетка Појезна је силовито атаковала на гол Луга и на полувремену је било 3:0 за Појезну. У другом дијелу доста изједначенија борба, гдје је Луг смањи заостатак , а недуго затим Појезна поново повећава водство. Сусрет се одлучио у задњој минути  када Станишић постиже гол за Луг, а у финале се пласирала екипа Црнче.
Вечерас у 20,45 на програму је финална утакмица између Чардака и Црнче, а ниједна екипа још није освајала пехар. Чардак је прије двије године играо у финалу и изгубио, а Црнча је два пута долазила до полуфинала и ово јој је прво финале.